Spolehlivý partner pro třetí tisíciletí

Společnost GES-ELECTRONICS, a.s. působí v oblasti dovozu a prodeje elektronických komponentů, ale rovněž v oblasti prodeje a montáží radiokomunikační, telekomunikační a speciální techniky a výstavby infrastruktur s tím spojených. V daných oborech se řadí na přední místo v České republice. Rozdělení společnosti do samostatných divizí zaručuje úzkou specializaci a vysokou profesionalitu, což dokládají úspěšné recertifikace ČSN EN ISO 9001:2016 garantující stabilitu, kvalitu a spolehlivost poskytovaných služeb.

GES-ELECTRONICS je stabilizovaná, moderní a úspěšná společnost, která působí na trhu od roku 1991. Dlouhodobým cílem a snahou celého týmu je být spolehlivým partnerem pro všechny své obchodní partnery. Toto snažení dlouhodobě a cíleně promítá i nadále do vztahů nejen se současnými, ale i novými zákazníky, a to jak v zemích EU, tak všude ve světě.

Sídlo společnosti GES-ELECTRONICS

Firma spolupracuje s průmyslovou a podnikatelskou sférou, veřejnou správou a mnoha dalšími institucemi. Dodává elektronické součástky, měřicí techniku a další komponenty ze své široké nabídky velkému množství odběratelů v ČR i zahraničí, mimo jiné také pro vývojovou a výzkumnou činnost.

GES-ELECTRONICS za dobu svého trvání realizovala a aplikovala velké množství projektů z různých elektrotechnických oborů, jako jsou řešení a poradenství technické problematiky, součástková základna, výroba vzorků a prototypů, ověřování a testování, řešení problematiky přenosu dat a hlasových přenosů, problematika telekomunikačních a radiokomunikačních zařízení, jejich montáže a provozování, integrace spolupracujících zařízení a mnoho dalších.

ISO 9001

Vzhledem k rozvoji techniky a elektroniky v oblasti energetiky se spolupráce zaměřuje také na synergii výzkumné a vývojové činnosti ZČU a GES-ELECTRONICS. Společnost konzultovala řadu dílčích vědeckovýzkumných aktivit z pohledu technické realizovatelnosti a transferu technologií na trh.

Trvalé úsilí všech našich zaměstnanců směřuje k tomu, aby s pomocí nejmodernějších prostředků a metod nabízeli svým zákazníkům a obchodním partnerům komplexní informace o všech dodávaných produktech, a to nejen na e-shopu, ale také v prodejnách a při konzultacích zákaznického řešení specifických zakázek. V neposlední řadě propracovaná logistika zajišťuje, aby všichni zákazníci dostávali požadované zboží a veškeré potřebné informace v co nejkratších termínech a nejvyšší kvalitě.

Dlouholeté zkušenosti v oboru, zákaznická řešení na míru a odborné poradenství poskytované zákazníkům týmem proškolených odborníků nám umožňují naplňovat firemní motto: „GES-ELECTRONICS – spolehlivý partner pro třetí tisíciletí“

Mapa poboček GES-ELECTRONICS

Společnost má sídlo v Plzni, v novém, rozsáhlém, moderním a nejnovějšími technologiemi vybaveném objektu se skladovými prostory o rozloze 5 000 m².

GES-ELECTRONICS provozuje prodejny v Praze, Plzni, Brně a Ostravě. Na základě smluvních vztahů spolupracuje s mnoha externími pracovníky a menšími firmami po celé ČR a SR.Struktura firmy

Společnost GES-ELECTRONICS, a.s. se dělí na dvě samostatné divize.

Divize elektronické součástky

dodává široké spektrum produktů elektrotechnického průmyslu a příbuzných oborů se zaměřením na slaboproudé elektronické součástky. Sortiment čítá na 40 tisíc položek. Vícejazyčný e-shop www.ges.cz má celoevropskou působnost.

Divize radiokomunikace

realizuje zákaznická řešení radiových sítí, trunkových systémů TAIT, dodávky radiostanic a nabízí veškeré s tím spojené služby: poradenství, projekty a analýzy, dodávky veškerého příslušenství, vyřízení veškerých legislativních požadavků a zajištění záručního i pozáručního servisu.

Organizační schéma společnosti