Dodávky elektronických součástek

GES-ELECTRONICS se specializuje na velkoobchodní distribuci zboží montážním firmám, průmyslovým výrobcům a velkoobchodům, které mají specifické požadavky na provedení a objednací množství zboží. Velkoodběratelům nabízí možnost naplánovat si objednávky až na rok dopředu a mít tak díky postupné expedici zboží k dispozici, kdy potřebují.

Společnost dodává svým zákazníkům široký sortiment výrobků elektronického průmyslu a příbuzných oborů se zaměřením na slaboproudé komponenty a připravuje zákaznická řešení ve spolupráci s předními světovými výrobci.

Elektronické součástky

Zákazníkům je k dispozici také specializovaná prodejní síť v Praze, Brně, Ostravě a Plzni, kde zakoupí kompletní sortiment z naší nabídky, poradenství zajišťuje kvalifikovaná obsluha, stejně jako rychlý a pohodlný nákup on-line v e-shopu, intuitivním vícejazyčném elektronickém obchodu s působností po celém světě, který dle přání a námětů zákazníků neustále inovujeme. Samozřejmostí je výběr z mnoha platebních metod a způsobů doručení. Maloobchodní odběratelé ocení osobní odběr na prodejně a levné poštovné, kalkulované na mírů rozměrům a váze zásilky, velkoodběratelé využívají funkce rychlého znovu objednání opakující se objednávky.


Služby pro zákazníky

Síť vlastních predejen

Služby pro dodavatele

Základní přehled o sortimentu je možné získat v našem e-shopu www.ges.cz. V nabídce se nachází vše od nejzákladnějších provedení výrobků pro maloodběratele až po profesionální přístroje, vhodné k vybavení laboratoří zkušebních ústavů, podniků, dílen, škol, pro servisní práce, opravny atd.

Zboží pro průmyslové odběratele je dodáváno na základě poptávky a individuálně zpracované nabídky, jejíž součástí je veškerá technická dokumentace od výrobců.

Centrální sklad firmy